Winne zapomnienie

Zabieg oczyszczająco-witalizujący | Pełne zanurzenie się w świat aromatycznego wina, to prawdziwe korzyści dla ciała, zdrowie i wspaniałe samopoczucie. Użyty w zabiegu peeling z pestkami winogron doskonale oczyszcza i wygładza skórę, usuwa zalegające w niej toksyny, poprawia jej ukrwienie i dotlenia ją. Jest to doskonały zabieg na stres i regenerację skóry.

Cena: 260 PLN | Czas trwania: 70 min

Magia Wina

Zabieg wyszczuplający | Zabieg oparty na działaniu wina stymuleje metabolizm, pomagając tym samym w redukcji tkanki tłuszczowej. Usuwa toksyny, zapobiega zatrzymywaniu wody w organizmie oraz bierze czynny udział w eliminacji tzw. pomarańczowej skórki, czyli cellulitu. W efekcie skóra odzyskuje zwartość i jędrność, a sylwetka staje się bardziej wymodelowana i wyrzeźbiona

Cena: 280 PLN | Czas trwania: 70 min

Nawilżająca moc winogron

Zabieg intensywnie nawilżający| Zabieg przeznaczony dla skóry suchej i szczególnie wymagającej. Cenne właściwości czerwonego wina, witamin i wody źródlanej rewitalizują, dotleniają i odżywiają skórę. Zabieg optymalnie nawilża i natłuszcza skórę oraz pozostawia ją aksamitną w dotyku. Wskazany dla osób w każdym wieku.

Cena: 280 PLN / Czas trwania: 70 min

Winnica Piękna

Zabieg odmładzający | Winoterapia stanowi doskonałą metodę odmładzającą. Zawarte w winie polifenole mają działanie antyoksydacyjne - obniżają poziom wolnych rodników w organizmie. Zabieg winny pomaga przeciwdziałać starzeniu się organizmu, a efektem jest intensywnie nawilżona i odżywiona skóra.

Cena: 260 PLN / Czas trwania: 70 min

Powered by JS Network Solutions