Zmysłowa winnica

Rytuał który rozbudzi Twoje zmysły i da poczucie głębokiego relaksu, pozwalając uwolnić się od napięć. Idealny dla osób aktywnych, jak również zmęczonych i zestresowanych. Ten wyjątkowy rytuał doskonale uśmierza dolegliwości bólowe oraz przywraca równowagę psychofizyczną | Rytuał obejmuje: peeling z pestkami winogron, masaż klasyczny, zabieg na twarz "Dotyk wina" oraz aplikację odżywczego balsamu

Cena: 430 PLN | Czas trwania: 2 h 30 min

Podróż do krainy wina

Doświadcz niezwykłej przygody i przenieś się w magiczny świat wina. Cenne właściwości składników zawartych w winie - rewitalizują, dotleniają i odżywiają Twoja skórę. Rytuał przywróci siły witalne oraz pozwoli uzyskać przyjemne uczucie odprężenia. Na koniec wykonywany jest masaż, który jest doskonałym uzupełnieniem rytuału. | Rytuał obejmuje: peeling z pestkami winogron, masaż królewski na balsamie winnym, zabieg na ciało "Winne zapomnienie", zabieg na twarz "Winogronowa pokusa" oraz zabieg na dłonie lub stopy "Skarbnica wina"

Cena: 560 PLN | Czas trwania: 3 h 30 min

Winogronowa chwila relaksu

Relaksujący rytuał sprawi, że będzie to dla Ciebie niezapomniana chwila ucieczki od codziennych problemów i trosk. Dzięki wyjątkowym zabiegom wchodzącym w skład rytuału odczujesz dobroczynny wpływ cennych składników zawartych w winie, które dodatkowo podniosą Cię na duchu, uskrzydlą i pokrzepią. | Rytuał obejmuje: peeling z pestkami winogron, masaż relaksacyjny,zabieg na ciało "Nawilżająca moc winogron" oraz zabieg na twarz "Sekret wina"

Cena: 480 PLN / Czas trwania: 3 h

Winna uczta

To wyjątkowy rytuał o działaniu drenująco-ujędrniającym, który wspomaga odzyskiwanie elastyczności skóry. Polecany jest dla wszystkich mających problem z nagromadzeniem płynów i utratą jędrności skóry. Witaminy i mikroelementy z winogron dotleniają i odtrówają skórę. Efektem jest przywrócenie jej pięknego wyglądu. Zalecany jest dla osób dbających o zdrową i zgrabną sylwetkę. | Rytuał obejmuje: peeling z pestkami winogron, masaż modelujący, zabieg na ciało - "Winne zapomnienie" oraz zabieg na twarz - "Winne oczyszczenie"

Cena: 490 PLN / Czas trwania: 3 h 30 min

Powered by JS Network Solutions