spa2
 
spa1
 
 
Winne Spa
 

Od zarania dziejów znane są dobroczynne właściwości napojów i produktów opartych na wyciągach z winogron, dlatego stworzyliśmy miejsce,w którym połączyliśmy możliwość aktywnego odpoczynku z zabiegami opartymi na winnych kosmetykach.

 

 
spa2
 
spa1
 
 
Winne Spa
 

Od zarania dziejów znane są dobroczynne właściwości napojów i produktów opartych na wyciągach z winogron, dlatego stworzyliśmy miejsce,w którym połączyliśmy możliwość aktywnego odpoczynku z zabiegami opartymi na winnych kosmetykach.

 

 

Winne Spa

Winne SPA w Dworze Sieraków powstało, by móc dzielić się z Państwem pasją do wina i przyjemnością korzystania z uroków natury. Od zarania dziejów znane są dobroczynne właściwości napojów i produktów opartych na wyciągach z winogron, dlatego stworzyliśmy miejsce, w którym połączyliśmy możliwość aktywnego odpoczynku z zabiegami opartymi na winnych kosmetykach. Stanowią one unikalne źródło antyoksydantów i witamin, starannie wyselekcjonowanych, aby zapewnić jak najlepsze efekty pielęgnacyjne. W owocach i pestkach winogron znajdują się flawanoidy. Są to naturalne związki czynne, które likwidują wolne rodniki. Ponadto winogrona są bogate w sole mineralne, witaminę B i C oraz betakaroten. Wino ma także silne działanie pielęgnacyjne oraz lecznicze: nawilża, odżywia, wzmacnia i wygładza skórę.

Lampka wina

Lampka wina - Kieliszek dobrego wina świetnie dopełni czas relaksu w spa. Możecie Państwo zamówić butelkę lub kieliszek z karty restauracji Dworu Sieraków. Wino zostanie dostarczone do gabinetu i podane przez naszą obsługę.

Rezerwacja i płatność

W celu rezerwacji zabiegów prosimy o kontakt telefoniczny z pokoju hotelowego aby dobrać dogodny dla Państwa termin. Ostatni zabieg rezerwujemy na godzinę 21:00 (w każdy dzień tygodnia). Goście hotelowi korzystający ze spa mogą obciążyć swój rachunek hotelowy za wszystkie zabiegi i kosmetyki lub dokonać płatności gotówką oraz kartami płatniczymi.

Przybycie / Spóźnienie / Rezygnacja

Prosimy o przybycie do spa 5 minut przed umówioną wizytą. Pozwoli to lepiej przygotować się do zabiegu. Przy pierwszej wizycie goście będą poproszeni o wypełnienie karty zabiegowej. W przypadku spóźnienia, czas zabiegu może być krótszy  jeśli są zarezerwowane kolejne zabiegi. Rezygnacja do 2 godzin przed zabiegiem zobowiązuje klienta do pokrycia 50% ceny zabiegu. Nie poinformowanie o odwołaniu zabiegu po tym czasie, zobowiązuje do całkowitego pokrycia ceny zabiegu.   {

jcommets {jcoents o

 
 
kto   strój   pamiętaj
Strefa spa przeznaczona jest dla osób powyżej
18 roku życia. Tylko niektóre zabiegi mogą być
proponowane młodzieży powyżej 16 roku życia
za zgodą opiekunów prawnych.
 
W naszym spa możesz bezpłatnie skorzystać
z ręczników i jednorazowej bielizny do zabiegów.
W przypadku korzystania z zabiegów pielęgnacji
dłoni i stóp oraz usług fryzjerskich
przebieranie się nie jest konieczne.
 
Spa to strefa ciszy i relaksu, dlatego prosimy
o pozostawienie telefonów komórkowych,
aparatów fotograficznych, odbiorników radiowych
i muzycznych w szatni. W strefie zabiegowej
prosimy o zachowanie ciszy. Ze spa nie mogą
korzystać osoby będące pod wpływem alkoholu
oraz środków odurzających.