Grupa - Dom Wina

Grupa Domu Wina to zespół firm, które oferują pełną paletę usług związanych z kulturą winiarską. Od 1996 roku importuje wina kupując je od ponad 100 dostawców z 5 kontynentów. Nasi eksperci, będący jurorami w międzynarodowych konkursach winiarskich, osobiście odwiedzają winnice i wybierają tylko te produkty, które spełniają najwyższe standardy. Dom Wina sprzedaje wina tradycyjnie, w sklepach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu. Dostarcza alkohole do odbiorców hurtowych i detalicznych, restauracji i hoteli. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj, a przedstawiciele są gotowi dotrzeć do każdego miejsca w Polsce i służyć pomocą.

dowiedz się więcej

Magazyn Czas Wina

"Czas Wina" to dwumiesięcznik poświęcony tematy winiarskiej, podróżom i kuchni publikowany od 2002 roku. Do grona publicystów należą specjaliści z branży, dziennikarze ( w tym międzynarodowa sława jaką jest Jancis Robinson), konkursowi sędziowie. Magazyn sprawuje patronat medialny nad największymi imprezami winiarskimi w Polsce oraz jest współorganizatorem Ogrodów Wina. Co roku magazyn wyróżnia tytułem Człowieka Roku osobę o wyjątkowych zasługach dla światowego winiarstwa..

dowiedz się więcej

Podróże z winem

Podróże z winem to jedyne w Polsce biuro turystyczne specjalizujące się w organizacji wyjazdów enoturystycznych do wszystkich zakątków świata, gdzie uprawia się winorośl. Od założenia w roku 2007 zorganizowano podróże do 80 najważniejszych regionów winiarskich na 6 kontynentach. Ponadto firma zajmuje się też kompleksowym przygotowaniem wydarzeń winiarskich od kameralnych spotkań po duże targi i festiwale enologiczne. Najnowszym projektem biura są wyjazdy łączące zwiedzanie winnic z uczestnictwem w wielkich spektaklach operowych pod wspólnym hasłem „Muzyka i wino”.

dowiedz się więcej

Dwór Sieraków

Dwór Sieraków jest najmłodszym członkiem Grupy Domu Wina. Tutaj mieści się siedziba Klubu Domu Wina, tu odbywają się szkolenia, kolacje klubowe oraz wielkie imprezy plenerowe dedykowane winom i alkoholom.

Klub Domu Wina

W 2000 roku został założony Klub Domu Wina, dziś największa w Polsce instytucja skupiająca osoby zainteresowane kulturą winiarską. W 2005 roku Klub jako pierwszy polski klub winiarski został przyjęty do Międzynarodowego Stowarzyszenia Klubów Wina (IWCA - International Wine Clubs Association).

Korzyści z przystąpienia do Klubu Domu Wina to:

  • punkty do wymiany za każdy zakup dokonany w Domu Wina,
  • co miesiąc inny, tematyczny zestaw win wybierany przez klubowych ekspertów,
  • własny konsultant na telefon,
  • szkoła wina z kursami dla początkujących i zaawansowanych,
  • rabat w wys. 10% na hotel i gastronomię w Hotelu Dwór Sieraków k. Krakowa,
  • rabaty na wycieczki enoturystyczne po całym świecie,
  • zaproszenia i rabaty od 5% do 50 % na klubowe imprezy,
  • zaproszenie na coroczne Ogrody Wina – najbardziej prestiżowe, winiarskie wydarzenie roku.

dowiedz się więcej

Powered by JS Network Solutions