Wino w Dworze Sieraków odgrywa kluczową rolę

Dwór Sieraków winem stoi można by rzec na podstawie ilości wydarzeń winiarskich odbywających się tu w ciągu całego roku.

Dwór który winem stoi

W dworze w ciągu całego roku odbywa się wiele wydarzeń winiarskich. Od cotygodniowych, piątkowych kolacji dedykowanych za każdym razem innemu winiarskiemu regionowi, przez szkolenia i kursy sommelierskie, aż po wiosenne spotkania branżowe i czerwcowe Ogrody Wina, czyli największy plenerowy salon degustacyjny w Polsce.

Wino w Spa

Winne Spa - wino w Dworze obecne jest też w spa. Kosmetyki na bazie winogron i wina przywracają skórze młodość, a duszy wigor.

Piwnica pełna wina

Znajdująca się w najstarszej części dworu piwniczka zawiera godną kolekcję win ze wszystkich kontynentów. Restauracyjni goście mogą wybrać z niej coś dla siebie na uroczystą kolację, weselne przyjęcie, czy rodzinną uroczystość.

Winiarska atmosfera

Ta niezwykła winiarska atmosfera panująca w dworze, możliwa jest dzięki wieloletniemu zainteresowaniu winem właścicieli dworu oraz związkom jakie Hotel Dwór Sieraków ma z Grupą Domu Wina – czołowym importerem i dystrybutorem alkoholi w Polsce...

Sklep

W Dworze można wina również kupować „na wynos” - posiadamy stosowne koncesje sprzedażowe.

Prowadzimy również sprzedaż online

Powered by JS Network Solutions