Wine Spectator Artykul
 
wine-spectator
 
Wine Spectator Artykul
 
wine-spectator
 

Winiarski laur dla restauracji Dwór Sieraków

Winiarski laur dla restauracji Hotelu Dwór Sieraków 2015 Restaurant Award Winner Sierakow Manor Restaurantdowiedz sie wiecej

Award of Excellence

Restauracja Hotelu Dwór Sieraków w roku 2015 oraz 2016 otrzymała tytuł Award of Excellence magazynu Wine Spectator (jeden z najważniejszych magazynów winiarskich świata). Tym wyróżnieniem może pochwalić się 2564 restauracji na całym świecie z czego 14 w Polsce.

Przyznanie tytułu

Tytuł przyznawany jest restauracjom, które oferują wysokiej jakości wybór win pochodzących od wiodących producentów oraz komponują się one tematycznie z menu zarówno pod względem stylu jak i ceny. Ponadto w karcie musi być odpowiednia ilość etykiet - minimum 90. Ważna jest też prezentacja win zawierająca kompletną informację dotyczącą rocznika, apelacji, producenta itp. Sędziowie przyznają wyróżnienie w skali trzystopniowej. Skala zaczyna się od Award of Excellence, wyżej jest Best Award of Excellence (973 restauracje), a najwyżej Grand Award (81 restauracji). Lokale wyróżnione nagrodą mają prawo do posługiwania się specjalnym emblematem przedstawiającym jeden, dwa lub trzy kieliszki - w zależności od stopnia wyróżnienia.
{jcomments off}
 
 
...dekantacja
wyróżnienie
degustacja
Previous Next Play Pause
...dekantacja wyróżnienie degustacja
 
kalendarium