degustacje
 
 
 
Każdy alkohol charakteryzuje się wieloma niuansami,
aby je docenić, trzeba trochę o nim wiedzieć i kosztować w odpowiednich warunkach :)
Do tego właśnie służy nasz klubowy Whisky Bar...
 
 
Prowadzimy następujące degustacje:                 
 
 
degustacje
 
 
 
Każdy alkohol charakteryzuje się wieloma niuansami,
aby je docenić, trzeba trochę o nim wiedzieć i kosztować w odpowiednich warunkach :)
Do tego właśnie służy nasz klubowy Whisky Bar...
 
 
Prowadzimy następujące degustacje:                 
 
 

Wódki Dwór Sieraków

Zachęcamy Państwa do spróbowania wódek powstałych w oparciu o starą, małopolską recepturę związaną z obszarem sierakowskiego majątku. Wódek można skosztować w każdej chwili, czy to spędzając czas w restauracji, na tarsie, wieczorem w whisky barze czy też zażywając kąpieli w balii... Podczas degustacji zostają podane cztery kieliszki wódek Dwór Sieraków (20ml każdy). Są to: Wódka Dwór Sieraków Superior, Wódka z Czarnego Bzu, Wódka Pieprzowa, Wódka z Beczki. Koszt: 25 zł/os.

Whisky

W Whisky Barze dostępnych jest ponad 40 gatunków szkockiej whisky. Można zamówić degustację pionową bądź poziomą, Jura, Dalmore Worldt, Tomatin, Edradauer different casks, Ballechin, different blends i wiele innych...
 
 
kalendarium
 {jcomments off}